KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14949227
nr 1494 9227
Oidentifierad konstnär. Porträtt, 1920, dedikerad, osignerad. Olja på pannå, 71x45 cm, yttermått inklusive ram: 80x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:23:09
100 kr
150 kr